جلسه تیم نظارت بر خبازی‌های خوزستان برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری خوزستان، در ابتدای این جلسه حجت‌اله دهدشت مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری ضمن تاکید بر اهمیت موضوع گندم و نان به عنوان قوت غالب مردم و یک کالای مهم راهبردی، به تشریح برنامه های جدید دولت در حوزه مردمی سازی یارانه‌ها و ساماندهی وضعیت آرد و نان پرداخت.

در ادامه پس از گزارش مدیران دستگا‌ه‌های اصلی ذیربط(جهاد کشاورزی، صمت، تعزیرات، غله) درخصوص مشکلات و تخلفات حوزه گندم، آرد و نان براساس سامانه رصد هوشمند وضعیت خبازی‌ها، راهکارهای بهبود وضعیت مورد بررسی و واکاوی قرارگرفت.

همچنین در پایان جلسه با طرح مصوباتی که به این دستگاه‌های ذیربط ابلاغ خواهد گردید بر پیشگیری از وقوع تخلفات و ایجاد رضایت مندی عمومی در حوزه آرد و نان تاکید شد.

شایان ذکر است؛ بر اساس بخشنامه جدید دولت “کمیته نظارت و بازرسی بر فعالیت خبازی‌های استان” به ریاست مدیرکل مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری، دبیری معاون این دفتر و عضویت دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری، دادستانی، مدیریت فناوری اطلاعات استانداری، ادارات‌کل غله، جهاد کشاورزی، صمت و تعزیرات حکومتی و نماینده بانک‌های عامل تشکیل شده است و کار نظارت عالیه بر روند طرح های ساماندهی و عملکرد بازرسان آرد و نان را بر عهده دارد.

 

81
اخبار مرتبط